LIKE(SEVMEK)

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.0 MB
  • Version 1.6.9
  • Dil Türkçe
  • Firma BIGO TECHNOLOGY
Lıke mobil uygulaması Android mobil cihazınız ile sizlere mükemmel videolar hazırlamanız için fırsat sunuyor.

Like mobil uygulaması ile arkadaşlarınızla paylaşmak için kolayca sihirli müzik videoları yapabilirsiniz. Bunu ancak Like mobil uygulamasını Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza indirerek yapabilirsiniz. Uygulamamız sizlere uğraşacağınız eğlenceli bir alan sunuyor.

Like uygulaması ile videolarınıza müzik karışık efektlerden birini seçerek uygulayabilirsiniz. Lazer göz, buz kelebeği, kalp, dondurulmuş vb. efektlerle fotoğraf makinesinin rulolarından kolayca etkileyici videolar veya videolar oluşturabilirsiniz. Bu videoları daha sonra sosyal medyalarınızda paylaşabilir ya da arkadaşlarınıza özel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Tüm türlerdeki müzik kitaplığından müzik seçerek müzikli videolar yapmak için favori müziklerinizi kullanma şansınızı asla kaçırmayın. Kendi müziklerinizi de videolara ekleyebilirsiniz. Muhteşem görünüme sahip videolara elde edebilmek için Like mobil uygulamasını mübil cihazınıza indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamamızın sizlere sunuş olduğu bir diğer güzellik ise Like topluluğu iletişim kurarak arkadaş edinebilirsiniz. Sizde hem harika videolar oluşturun hemde bir çok arkadaş edinerek mobil cihazınızda keyifli vakit geçirin. 

LIKE(SEVMEK) indir